Bizi Arayın: 0264 333 10 33 PBX.

İMKANLARIMIZ

Her Şey Dahil, Mükemmel Hizmet

HER ŞEY DAHİL, MÜKEMMEL HİZMET

Adatoria Sakarya Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurt, Apart, Villa ve Konaklama Hizmetleri, Sakarya Üniversitesi’nde öğrenim gören kız öğrencilerimizin ekonomik açıdan dışarıya bağlı kalmadan tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılamak amacıyla projelendirildi inşaat şirketimiz tarafından inşa edildi ve 3 farklı konseptte hizmete vermeye başladı.

Her şey dahil sistemle hizmet veren Adatoria Sakarya Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurt, Apart, Villa ve Konaklama Hizmetleri, öğrencilerimizin sosyal yaşamlarından eğitimlerine, temel ihtiyaçlarından piskolojik danışmanlıklarına kadar bütün taleplerini karşılayacak yapısal donanım ve yönetimsel beceriyle donatılmıştır.

Her şey dahil sistem kapsamında öğrencilerimiz ve velilerimiz konaklama ücreti haricinde hiçbir ekstra ücret ödemeden konaklama hizmetimize ek birçok hizmetten ücretsiz, sorunsuz ve sürekli olarak istifade edebilmektedir. Sağladığımız bu sistem ile öğrenci ve velilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti hem zamandan istifade ederek hem de ekonomik şartlarda sahip olma imkânı sağlıyoruz.
KONAKLAMA

1,2,3,4 ve 6 Kişilik Konforlu Suit Odalar

Adatoria Sakarya Kız Öğrenci Yurdu, 2500m2 kapalı alanda, 95 adet, 15 farklı tasarım, konum ve bütçeye sahip, 1-2-3-4 ve 6 kişilik konforlu, tam donanımlı suit odalardan oluşmaktadır. Odalarımız tamamının zemin ve bölmeleri ısı ve ses yalıtımlı olup, bütün odalarımızda standart olarak; Duşa kabinli banyo, Wc, Lavabo ve Banyo dolabı, Mefruşat, Kişiye özel çalışma masası ve sandalyesi, Komidin, Kitaplık, İki kapaklı elbise dolabı, Dahili telefon, Yerli Yabancı Uydu Yayını, Lcd Tv, bulunmaktadır.

Ayrıca tüm odalarımızda Gece lambası ve Sineklik, Oda ve kat koridorlarında Kablosuz İnternet Ağı(WIFI) Yayını, Buzdolabı, Yağmurlama Yangın Söndürme Sistemi, Duman, Gaz ve Isı Dedektörleri ve Sıcak soğuk temiz su sebilleri bulunmaktadır.

ÖZEL KAMPÜS SERVİSİ

Her Saat Kampüs (Ring) Servisi

Adatoria Sakarya Kız Öğrenci Yurdu, Sakarya Üniversitesi Merkez Esentepe Kampüsüne, yaya olarak ortalama 5 dakika yürüme mesafesindedir. Buna rağmen her saat Yurt-Kampüs/Kampüs-Yurt arası ücretsiz özel servis hizmetimiz bulunmaktadır. İsteyen öğrencilerimiz yürüyerek, isteyen öğrencilerimizde özel servisimiz ile okula gidebilmektedir. Araçlarımız, yeni model ve bakımlı olup, Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Ulaştırma Daire Başkanlığı, Servis Araçları Yol Belgesine sahiptir. Sürücülerimiz Ticari Taşıt İzin ve Kullanma (SRC), (K) belgelerine sahip tüm eğitim ve seminerlere katılmış, iş deneyimlerinin zirvesinde, sorumluluk sahibi, trafik kurallarına azami ölçüde riayet eden güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır.

KAHVALTI VE AKŞAM YEMEĞİ

Açık Büfe Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği

Adatoria Sakarya Kız Öğrenci Yurdu'nda kalan öğrencilerimizin bir ayrıcalığı da Sabah kahvaltısı ve Akşam yemeğidir. Her şey dahil sistem kapsamında ücretsiz olarak verilen Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği deneyimli ve belgeli aşçılarımız tarafından hazırlanmakta, Açık büfe salata bar keyfi, Sınırsız meyve suyu ve Çay ikramıyla, 1. ve 2. öğretim öğrencilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Kahvaltı ve Akşam yemeği hizmetimiz tüm öğretimleri kapsayacak şekilde özel sunum alanlarında uzman aşçılarımız tarafından taze ve sıcak olarak servis edilmektedir. Kahvaltı ve Yemek Menümüz bir çok yurttan farklı olarak aylık peryodlarda öğrencilerimizin istek ve beğenisine göre düzenlenmektedir.

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Oda ve Nevresim Temizliği

Temizlik, önceliğimizdir. Kat, oda ve banyo wc temizlikleri yurdumuzun deneyimli kat temizlik personelleri tarafından günlük olarak ücretsiz olarak yapılmakta ve oda çöpleri yine ücretsiz olarak her sabah alınmaktadır. Çamaşır yıkama kurutma hizmetimiz kapsamında, oda nevresimleri ve mefruşatları ortalama 15 günde bir kat temizlik personellerimiz tarafından ücretsiz olarak yenisi ile değiştirilmektedir.

GÜVENLİK

Adatoria Bina Güvenliği

Adatoria Sakarya Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurt, Apart, Villa ve Konaklama Hizmetleri olarak bizim için, öğrencilerimizin huzuru ve konforunun yanında güvenliğini de önem arzetmektedir. Binalarımız güvenliği, bahçe girişlerinde bulunan güvenlik ve bina içerisinde ve dışarısında yer alan toplam 36 adet kapalı devre kamera sistemiyle, yurt apart ve villa çevresi 24 saat boyunca kayıt altına alınmaktadır.

Yukarıda yer alan tüm hizmetler her şey dahil sistem kapsamında kesintisiz verilmekte olup tamamen ücretsizdir ve yurt konaklama ücretine dahildir.