Bizi Arayın: 0264 333 10 33 PBX.

KONAKLAMA KONSEPTLERİMİZ

Her Şey Dahil, Mükemmel Hizmet

ADATORIA'DA TÜM HIZMETLER TEK ÇATI ALTINDA

Adatoria Sakarya Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurt, Apart, Villa ve Konaklama Hizmetleri, Sakarya Üniversitesi Kampüs Bölgesinde, 40.000.000 TL. sermayeli İş Deneyim Belgesine sahip inşaat şirketmiz tarafından 2012 yılında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Deprem Bölgelerinde Yapılacak Binalar (Deprem) Yönetmeliğine uygun, Yapı Kullanma İzin (İskan) Belgesine sahip, Özel Öğrenci Yurdu, Apart ve Villa konaklama konseptinde hizmet vermektedir.

Adatoria Sakarya Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurt, Apart, Villa ve Konaklama Hizmetleri, konum, yapı, yönetim ve hizmetler bütünü bakımdan, öğrencilerimizin bütün ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılamak amacıyla projelendirildi ve faaliyetlerine başladı. Bu kapsamda, Adatoria Sakarya Yurt ve Konakmala Hizmetleri, Sakarya Üniversitesi, Kampüs Bölgesinde, tam donanımlı, her şey dahil yönetim sistemiyle Toplam Kalite Yönetimi'nden ödün vermeden, sürekli meslek içi eğitimle kendini yenileyen ve iyi yetişmiş insan gücü ile desteklenen uzman kadrosu ile mükemmeliyetçi hizmet sunmaktadır.
ADATORIA YURT KONSEPT

Benzersiz Yapı, Mükemmel Hizmet

Adatoria Sakarya Kız Öğrenci Yurdu, 2012 yılında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Deprem Bölgelerinde Yapılacak Binalar (Deprem) Yönetmeliği ve Milli Eğitim Bakanlığı, Özel Öğrenci Yurtları Yönetmeliği'ne göre inşa edilmiştir. Toplamda 5 kattan oluşan yurdumuz da Asansör, Online Ups kesintisiz Güç Kaynağı, Jeneratör, 250m3 temiz su deposu, Hidrofor, Ankesörlü Telefonun yanı sıra, 95 adet tam donanımlı, ısı ve sese karşı yalıtımlı suit oda, Kafeterya, Kuaför ve Spor Salonu, Dinlenme, Oyun ve Aktivite Odası, Sinema ve Etüd Salonu, Sağlık Odası (Revir), Bilgisayar ve İnternet Odası, Misafirhane ve Mescid te bulunmaktadır.


Detaylı Bilgi Masaüstü Ver. - Detaylı Bilgi Mobil Ver.

ADATORIA APART KONSEPT

Benzersiz Yapı, Mükemmel Hizmet

Adatoria Sakarya, Serdivan Kız Apartları, olarak misafirlerimize her şey dahil sistemle hizmet vermekteyiz. Bu sistem ile misafirlerimize, en iyi ve en kaliteli hizmeti ev ortamında, hem zamandan istifade ederek hem de ekonomik şartlarda sahip olma imkânı sağlıyoruz.

Adatoria Sakarya, Serdivan Kız Apartları 4,3,2,1, kişilik konseptlerde (2 +1)-(1 +1) olmak üzere toplam 14 daireden oluşmaktadır. Tüm dairelerimizde bir çok apart daireden farklı olarak Modern Oturma Grubu, Yemek Masası, D. Gazlı Ocak, 32' Led Lcd T.V ve Yerli yabancı uydu sistemi, Dışarıdan aranabilen dahili telefon, Elektrikli Süpürge, Ütü, Ütü Masası, Halı, Sehpa Çamaşırlık, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı ve Kişi sayısına göre mutfak eşyası bulunmaktadır.


Detaylı Bilgi Masaüstü Ver. - Detaylı Bilgi Mobil Ver.

ADATORIA VİLLA KONSEPT

Benzersiz Yapı, Mükemmel Hizmet

Adatoria Sakarya Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurt, Apart, Villa ve Konaklama Hizmetleri, 2012 öğrenim- öğretim döneminde Sakarya Üniversitesi Kampüsüne 5 dk. yürüme mesafesinde Sakarya Üniversitesi'nde öğrenim gören kız öğrenciler için, Suit Villa konseptinde hizmet vermeye başlamıştır. Projelendirilirken villa olarak tasarlanan ve öğrencilerin eğitimden barınmaya, sosyal yaşama kadar tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında toplamayı amaçlayan ve tüm yurt imkanlarını ve hizmetlerini ev ortamı ve konforunda sunan Özel Adatoria Yurt Eğitim ve Konaklama Hizmetleri, Sakarya da ki kız öğrenci yurtları ve yurt komplekesleri arasında ilk sayılabilecek, yenilikçi ve benzersiz hizmetler sunmaktadır.


Detaylı Bilgi Masaüstü Ver. - Detaylı Bilgi Mobil Ver.